iTibia05.pun.pl

Wszystko o Tibii i OTS, i nie tylko!


#1 2011-01-09 10:06:27

Arkadiusz

http://i34.tinypic.com/3321jrs.gif

Zarejestrowany: 2011-01-08
Posty: 23
Punktów :   

Skrypty do Elf Bot NG

Wiem, że dużo osób szukało skryptów do Elf NG Bot, więc tutaj zamieszczę z innego forum.

Skrypty Nie Są Moje!/b]


Z Innego forum napisał:

    Witam,
    na wstępie chciałbym powiedzieć, że większość zamieszczonych w tym temacie, przez moją osobę skryptów/hotkeyów/shortkeyów, jest autorstwa nieznanych mi osób, z różnych stron, których linki postaram się podać.
    Teraz przejdźmy do tego na co podzielę skrypty:

http://img353.imageshack.us/img353/9250/hotkeysmr7.png

Użytkownik napisał:

    Hotkeye - Tutaj możesz ustawić, bot by leczył Twoich przyjaciół, widział niższe piętra, chodził strzałkami szybciej niż na map klicku (tzw. dash), używał czaru gdy jesteś sparaliżowany, łykał manasy gdy masz mało many, zmieniał ringi, trzymał manashield i (strong)haste oraz wiele, wiele więcej - a wszystko to bot robi automatycznie, bez Twojego udziału. Wystarczy, że raz aktywujesz "skrypt" jednym przyciskiem.

http://img48.imageshack.us/img48/4953/shortkeysxt9.jpg

Użytkownik napisał:

    Shortkeys - Dokładnie to samo, co wyżej z tą różnicą, że bot uaktywni skrypty po wpisaniu danego słowa "wyzwalacza".Jeżeli w okienku Tibii wpiszę słowo exp, to wyświetlą mi się w pasku tibii informacje o tym ile jeszcze potrzebuję expa na następny poziom, ile mam expa na godzinę oraz kilka mniej istotnych info.

Hotkeys:
*Automatycznie leczy paraliż, wybranym czarem:

Kod PHP:

Spoiler:

auto 200 healparalysis nazwa czaru

*Sławny dash, który przez wielu jest znany jako speedhack (podobno, po użyciu go, biega się nieco szybciej:

Kod PHP:

Spoiler:

dash

*Zakłada pierścionek o wybranym id:

Kod PHP:

Spoiler:

equipring id pierścionka

*Natomiast ta część, ściąga wybrany pierścionek, i wsadza do wpisanego przez was backpacka. Domyślnie jest to plecak "Fur".

Kod PHP:

Spoiler:

unequip 'ring' 'Fur Backpack'

*Castuje Utani Gran Hur, jeżeli tylko nam zejdzie:

Kod PHP:

Spoiler:

auto 200 stronghaste

*To samo co wyżej tylko z ManaShieldem:

Kod PHP:

Spoiler:

auto 200 manashield

*Wali wave, jeżeli tylko obiekt jest w polu rażenia:

Kod PHP:

Spoiler:

wave exevo tera hur

*Strzela Magic Walla, dwie kratki przed celem:

Kod PHP:

Spoiler:

magwall target

*Szpieg wysyłający nasz ekran piętro wyżej:

Kod PHP:

Spoiler:

spyup

*To samo co wyżej, tylko na dół:

Kod PHP:

Spoiler:

spydown

*Możesz sprawdzić co się dzieje 2 kratki za ekranem, jednak nie możesz nikogo tam atakować:

Kod PHP:

Spoiler:

scrollview

*Reload Assasinek:
Zakłada na prawą rękę:

Kod PHP:

Spoiler:

auto 200 equiprhand 7368

*Jeżeli dana osoba, będzie na hastę, bądź wpisze jeden z przyspieszających chodzenie komend, dostanie paraliż.

Kod PHP:

Spoiler:

auto 100 foreach 'newmessages' $nm { set $nmsn $nm.sender | if [($nm.content == 'utani hur' || $nm.content == 'utani gran hur' || $nm.content == 'utamo tempo san' || $nm.content == 'utani tempo hur') && $nmsn.isenemy] paralyze $nmsn }

*Manarune/pot na manę:

Kod PHP:

Spoiler:

auto 100 if [$mppc < ilość many] useoncreature id itemu self

*Anti-Idle:

Kod PHP:

Spoiler:

auto 1000 listas 'Anti-Idle' | if [$self.dir == 0] {set $dir 0 | set $firdir 'turnn' | set $secdir 'turns'} | if [$self.dir == 1] {set $dir 1 | set $firdir 'turne' | set $secdir 'turnw'} | if [$self.dir == 2] {set $dir 2 | set $firdir 'turns' | set $secdir 'turnn'} | if [$self.dir == 3] {set $dir 3 | set $firdir 'turnw' | set $secdir 'turne'} | if [$time > $idletime] {exec $secdir | wait 1500 | exec $firdir | wait 50000 | if [$self.dir == $dir] $idletime [$time+60]}

*Jeżeli potwór będzie stał obok Ciebie, twoja postać użyje EG:

Kod PHP:

Spoiler:

auto 100 if [$mcount."$m.distance <= 1" >= 4] say 'Exori Gran' | wait 1900

*Gdy mana przekroczy 'tyle i tyle' w tym przypadku 200, używa czaru 'takiego i takiego' w tym przypadku exevo mas san.

Kod PHP:

Spoiler:

auto 200 mphigher 200 say 'exevo mas san'

*Twoja postać użyje exori, jeżeli napotka 3, bądź więcej potworów:

Kod PHP:

Spoiler:

auto 200 if [$monstersaround.1 >= 3] {say 'exori'}

Shortkeys:
*Exivuje naszą ostatnią ofiarę:

Kod PHP:

Spoiler:

exivatarget

*Exivuje ostatnią szukaną osobę:

Kod PHP:

Spoiler:

exivalast

[b]Nie zrobiłem tego wątku dla plusów, tylko po to, że komuś na pewno się to przyda.


Niech żyje koreańska demokracja!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.starastarego.pun.pl www.forumrp.pun.pl www.inuma.pun.pl www.ksmgora.pun.pl www.khorn.pun.pl